Čo robí ženu jedinečnou a fascinujúcou?

Muži milujú ženskú jedinečnosť a jej pozitívny obraz o sebe samej. Dáma, ktorá je atraktívna, pretože je poháňaná vlastnou hodnotou, a nie túžbou manipulovať.

lsáka

 

Žena, ktorá oplýva týmito vlastnosťami, je jedinečná , inteligentná a zameraná na riadenie priebehu svojho života v pozitívnom smere. Je veľmi žiadúca, pretože verí v seba a vie, že je výnimočná. Dnešné dámy chápu, že ich vzhľad, správanie a spôsob komunikácie poskytujú ostatným cenný pohľad na jej charakter. Žena ako táto vie, že jej skutočná krása nie je make-up, s nové oblečenie alebo sledovanie najnovšieho hollywoodského trendu.

 

Skutočná dáma vie a chápe, že skutočná krása pramení zvnútra a že jej skutočné silné stránky sa nenachádzajú v snahe byť človekom, ale byť človekom milostivým, premýšľajúcim, milým, inteligentným a pripraveným. Umenie byť dámou je dnes veľmi dôležité a je prístupné pre každú ženu, mladú aj staršiu. Každá žena je jedinečná bez ohľadu na to, kto je a aké sú jej okolnosti. Je to kvalita, ktorú nemusíte vyrábať ani vytvárať, pretože sa len musí objavovať, zdokonaľovať a obdivovať, máte ju totiž vo svojom vnútri.

 
Unikátna a fascinujúca žena má tieto vlastnosti:

 

Ovláda svoje emócie – neutápajú sa v svojich emóciách, naopak poskytnú svoje rameno, aby sa iný na ňom mohli vyplakať.

 

Neuháňajú iných – sústreďujú sa na seba, čo ich robí žiaducimi a sebavedomými.

 

Neohovárajú – toto nie je vlastnosť pravej dámy. Hovoria priamo, čo si myslia, nemajú potrebu iných ohovárať.

boty

 

Nevynucujú si pozornosť – rôznymi excesmi, ale veria, že si pozornosť zaslúžia prirodzene, nemusia sa prezentovať selfie fotkami a statusmi na sociálnych sieťach. Majú prirodzený rešpekt. Nemusia si rešpekt vynucovať.

 

Medzi ďalšie vlastnosti dámy patrí to, že majú vlastné záľuby, sú inteligentné a komunikatívne a celkovo majú len cnostné vlastnosti.

Čo robí ženu jedinečnou a fascinujúcou?
3.8 (75.56%)9

PODOBNÉ PRÍSPEVKY

V čínskych reštauráciách vás obslúžia roboti

Doba ide nezadržateľne dopredu a s ňou aj nové technológie a inovácie. To, čo bolo pred pár rokmi iba hudbou budúcnosti, sa dnes…

Efektívna krása

Možno práve vy patríte medzi šťastlivcov, ktorí vlastnia malý balkónik alebo terasu, a tak práve vymýšľate, ako im zabezpečiť…

Nebojte sa prekvapiť netradične

Po čom ženy túžia nevedia ani ony samy, ale od mužov čakajú, že im to splnia. Že ste sa trocha…

4 vlastnosti dobrého podnikateľa

Dobrý podnikateľ nie je synonymom slovného spojenia úspešný podnikateľ. Za určitých okolností tomu tak môže byť, ale nie vždy…